Skip to Content

Персональні дані користувачів LNU

Кожен зареєстрований на LNU користувач отримує можливість створювати будь-які записи, в т. ч. дати коротку чи розгорнуту інформацію про себе, оформивши її в окрему сторінку. Було б добре, якби такі сторінки з персональними даними були зібрані в єдиний список — так, щоб їх не доводилося шукати по всьому сайту.

В системі керування вмістом Drupal, на якій побудовано LNU, є зручний механізм збирання різних сторінок у збірки. Це так звані "книги". Коли ви створюєте новий матеріал, серед налаштувань обов’язково будуть т. зв. "Нариси", які дозволяють долучити створювану вами сторінку до вже наявної збірки-"книги" або ж створити нову "книгу" з назвою, як у створюваної сторінки.

Для зберігання персональної інформації про учасників LNU я створив книгу "Персоналії" (розміщена в меню "Книги" на навігаційній панелі). Коли розміщуватимете свої персональні дані на сайті, будь-ласка, додавайте сторінку з ними до книги "Персоналії". В результата ми матимемо збірку-реєстр логіків.

На жаль, Drupal доволі обмежено розуміє мову html (див розділ меню "Підказки публікування"), тому складну і вишукану верстку тут зробити неможливо. Але персональні дані мають бути структуровані. Єдиний вихід із цієї проблеми, який я знайшов, — це вживання мітки <dl>, яка задумана для форматування означень. В результаті я вживав для кожного з пунктів своїх персональних даних наступний код:

<dl>
<dt><em>назва пункту</em></dt><dd>текст пункту</dd>
</dl>

Трохи громіздко для тих, хто не звик верстати для web-а, але, боюся, простішого — і при цьому регулярного — розв’язання не існує.

Якщо у когось будуть інші думки з приводу форми викладу персональних даних (які не обов’язково стандартизувати, але ж це зручно), пишіть в коментарях.

Зняття обмежень на форматування

Здається, проблему з обмеженнями на допущенні мітки html знято: я знайшов і вимкнув фільтр, через який Drupal ігнорує більшість міток. Тепер можете створювати будь-які за складністю верстки сторінки, достатньо вибрати "Full HTML" в якості формату вводу. Тепер можна легко створювати div-и і таблиці. Наприклад:

Це епіграф

Це заголовок третього рівня

 

Це таблиця, вирівняна по центру
Apture Help: Підказка до користування службою долучень Apture Як видно, можна долучати до коментарів зображення.
Apture Help: Підказка до користування службою долучень Apture

 

Можливо, не все працюватиме, як хочеться, але важливо, що принципових обмежень на форматування матеріалів більше немає.

Адміністратор LNUforum | by Dr. Radut