Skip to Content

Українське логічне товариство

Зображення користувача Ярослав Кохан.

14 січня цього року, в 1-ий Всесвітній День логіки в Києві ініціативною групою логіків було утворено Українське логічне товариство (УЛТ) як неформальне об'єднання логіків України.

На даний момент Товариство є неформальною спільнотою, тобто, не має статусу юридичної особи. Приєднатися можуть всі охочі фахівці: учені, філософи, інженери — професійна робота або особисті інтереси яких лежать в області логіки та суміжних дисциплін (як з боку математики, так і з боків філософії, інформаційних технологій, мовознавства та психології). Вступ до УЛТ не накладає ніяких зобов'язань.

Головою УЛТ обрано Нікітченка Миколу Степановича, доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри теорії та технології програмування факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шеченка.

Електронна адреса Товариства: UkrainianLogicSociety@gmail.com

Звертаємо увагу на те, що адреса змінилася з часу утворення (тези для участі в семінарі «Логіка та її застосування» надсилалися на скриньку з дещо іншою назвою). Це пов'язано з вибором англомовної версії назви Товариства. Після нещодавнього нетривалого обговорення було погоджено, що офіційна назва УЛТ англійською має бути такою: Ukrainian Logic Society (ULS) [а не «Logical», як було запропоновано попередньо].

Запрошуємо долучатися до Товариства всіх охочих фахівців. Найближчим часом буде оголошено про майбутні заходи УЛТ.story | by Dr. Radut