Skip to Content

Про Український логічний портал logic.net.ua (LNU)

Вітаємо на Українському логічному порталі!

Цей сайт створено як майданчик для спілкування, взаємного інформування та спільної роботи українських логіків і фахівців суміжних спеціальностей. Якщо ви — фахівець з логіки, теорії алгоритмів, аналітичної філософії чи інших аналітичних дисциплін, запрошуємо зареєструватися на нашому сайті. Тут ви зможете розміщувати матеріали про себе і свою наукову діяльність і обмінюватися матеріалами з іншими фахівцями.

Ми плануємо слідкувати за науковими заходами, пов’язаними з логікою, що відбуваються в Україні та світі, і розміщувати інформацію про них. Представники видавництв та профільних періодичних видань мають нагоду розміщувати на даному загальну і поточну інформацію про свої видання та випуски.

Для загалу даний портал може бути корисний логічною енциклопедією, яка почне наповнюватися статтями вже найближчим часом. Адреса майбутньої енциклопедії: http://logic.net.ua/wiki

Зареєструватися на порталі може кожен охочий, але наразі кожен створений обліковий запис активується тільки після підтвердження адміністратором. З часом це обмеження планується зняти.

З питань роботи сайту звертайтеся за адресою logic@logic.net.uastory | by Dr. Radut