Skip to Content

UCLA'2019

Зображення користувача Ярослав Кохан.

26–28 листопада цього, 2019, року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено Першу українську конференцію «Логіка та її застосування» (UCLA'2019—The First Ukrainian Conference “Logic and Its Applications”). Конференція задумана та організована Українським логічним товариством за співучасті КНУ імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії та Львівської політехніки.

Конференція зібрала 25 учасників, які представляли 2 академічні інститути НАН України та 5 вишів з Києва, Харкова і Львова. Було здійснено 23 доповіді, які стосувалися філософських та математичних аспектів логіки. Тематично доповіді стосувалися логічного синтаксису, семантики, алгебри в логіці, логіки розв'язання, логічних методів в інформатиці та теоретичному програмуванні, логічної пропедевтики, а також окремих філософських проблем і навіть питань латиномовної термінології.

За підсумками UCLA'2019 видано друковані Праці Першої Української конференції «Логіка та її застосування» (PDF, 10,4 МБ).story | by Dr. Radut