Skip to Content

Приз Альфреда Тарського – 2018

Зображення користувача Ярослав Кохан.

Сьогодні, 14 січня, — день народження одного з найвизначніших в усій історії логіків — Альфреда Тарського.

На вшанування цієї дати Асоціація універсальної логіки (Logica Universalis Association, LUA) оголошує про започаткування Логічного призу імені Альфреда Тарського (the Alfred Tarski Logic Prize).

Приз позиціонується як частина проекту «Приз із логіки в кожній країні» (A PRIZE OF LOGIC IN EVERY COUNTRY), який передбачає створення національних конкурсів наукових робіт з логіки, переможці яких матимуть змогу доповісти свої результати на цьогорічному конгресі UNILOG'2018 та опублікувати в журналі Logica Universalis.

Для того, щоб отримати змогу вибороти цьогорічний Приз Альфреда Тарського, слід до 31 березня 2018 року надіслати власну оригінальну статтю з будь-якої галузі логіки на адресу mnasien@umk.pl . Обмежень на текстовий обсяг статті не вказується.

Цьогорічне журі призу:

• Tomasz Bigaj, University of Warsaw, Warsaw - Philosophy of Science,
• Janusz Czelakowski (Chair), University of Opole, Opole - Mathematical logic,
• Jacek Malinowski, Polish Academy of Sciences, Warsaw; Editor-in-Chief of Studia Logica - Philosophical Logic,
• Roman Murawski, Adam Mickiewicz University in Poznań - Logic and Computation, History of Logic.

Також, усіх, хто зацікавлений у проведенні національного конкурсу на логічний приз, просять звертатися до Logica Universalis Association (LUA), яка є об'єднанням логічних товариств з усього світу.

Додано. Схоже, що Жан-Ів Безьйо, який розіслав цю новину, недостатньо доступно її сформулював. І що насправді тут ідеться не про загальний конкурс, а про внутрішньопольський — як один із національних конкурсів у межах проекту A PRIZE OF LOGIC IN EVERY COUNTRY. Таким чином, для подачі роботи на здобуття призу імені Тарського слід мати якесь відношення до котрогось із польських університетів (що записано у них в умовах щорічного конкурсу).

Виходить, поляки просто першими долучилися до A PRIZE OF LOGIC IN EVERY COUNTRY. Сьогодні ж долучилися вже й французи із призом імені Луї Кутюра.story | by Dr. Radut